V prípade objednania do 15 hod. máte tovar nasledujúci deň doma. Infolinka a telefonické objednávky 0940 781 568, Po-Ne 09:00-22:00
JEDNODUCHÝ NÁKUP BEZ REGISTRÁCIE!

0
Košík / 0€
Kamagra Oral Jelly
ap

Kamagra Oral Jelly

Výhoda lieku Kamagra Oral Jelly je rýchly nástup účinku, pretrvávajúci 4 až 6 hod.

Ak chcete nakupovať vo veľkom, kliknite sem pre veľkoobchodný cenník

17
4.9 stars, based on 24 reviews

Obsahuje sildenafil (100mg) – tú istú účinnú látku ako Viagra.
Výhodou Kamagry Oral Jelly je, že sa po užití rýchlo vstrebe a účinok sa dostavuje už do 20 minút! Jedna krabička obsahuje 7 sáčkov (týždenné balenie) v rôznych príchutiach. Každé vrecúško obsahuje 100mg sildenafilu, ktoré lieči erektílnu dysfunkciu 4 až 6 hodín. Liek nie je nutné zapíjať, stačí vytlačiť chutné želé do úst, ktoré sa rýchlo vstrebáva cez ústnu dutinu priamo do krvného obehu. Kamagra Oral Jelly patrí medzi najobľúbenejšie prípravky.

Odporúčaná denná dávka Kamagry Oral Jelly

Neodporúčame užiť viac ako 1 sáčok – 100mg denne. Liek Kamagra Oral Jelly nie je afrodiziakum! K dostaveniu kvalitnej erekcie je nutná sexuálna stimulácia – sexuálne vzrušenie.

Kamagra Oral Jelly a alkohol

V prípade užitia alkoholických nápojov sa môže výrazne znížiť účinok prípravku. Konzumácia ťažkých alebo mastných jedál môže taktiež spôsobiť pokles účinok Kamagry Oral Jelly.

Kamagru Oral Jelly nesmú užívať muži, ktorí…

  • majú problémy so srdcom alebo prekonali infarkt
  • majú problémy s krvným tlakom alebo zrážanlivosťou krvi
  • majú alergiu na sildenafil – účinnú látku Kamagry GOLD
  • užívajú prípravky obsahujúce organický nitrát alebo látky, ktorých užívanie vedie k tvorbe oxidu dusnatého, napr. amylnitrít ; ide o skupinu liekov (“nitráty“), ktorá sa používajú pri liečbe angina pectoris (“bolesť na hrudníku“). Ukázalo sa, že Kamagra Oral Jelly zosilňuje účinky týchto liekov.

Odporúčaná denná dávka pre starších pacientov je polovica obsahu sáčku – 50mg.

Muži trpiaci žávažnejším ochorením obličiek by mali začať užívať liek Kamagra Oral Jelly dávkou 25mg denne, t.j. 1/4 obsahu sáčku. V prípade užívania Kamagry Oral Jelly s ďalsími liekmi je schválenie Vašim ošetrujúcim lekárom, obzvlášť v prípade užívania prípravkov Cimetide, Ketoconazol a Erythromycin.

Možné vedľajšie účinky lieku Kamagra Oral Jelly

Vedľajšie účinky sú obvykle mierne až prechodné. Medzi najčastejšie patria bolesť hlavy a začervenanie tváre. Menej časté vedľajšie účinky Kamagry GOLD sa môžu prejaviť v podobe poruchy trávenia, upchatého nosa, závratov alebo dočasného vlivu zraku. Pokiaľ erekcia po užití lieku pretrváva viac ako 4 hodiny, neodkladne vyhľadajte lekára.

Liek uchovávajte v pôvodnom obale, mimo dosahu detí!
Skladujte pri teplote 10-30°C.

Ďalšie produkty, ktoré by Vás mohli zaujímať

Prečo nakupovať u nás

Diskrétnosť, požadujeme minimum osobných údajov

Za objednaný tovar nepožadujeme žiadne platby vopred

Pri nákupe nad 40 EUR doprava zdarma

Do ČR odosielame tovar na dobierku v eurách, ktoré česká pošta automaticky prepočítava na KČ.

Najnovšie články

Predčasná ejakulácia

Predčasná ejakulácia nie je iba záležitosť mladých a neskúsených. V súčasnosti trápi tento problém každého tretieho muža. Je to problém, ktorý ovplyvňuje mnoho faktorov a môže spôsobiť veľa napätia vo vzťahu.

Čítať viac

Aký je rozdiel medzi Kamagrou a Viagrou?

Všetci určite dobre poznáte Viagru a jej účinky. Kamagra je však zatiaľ u nás menej známa, napriek tomu, že má mnohé výhodné vlastnosti, kamagra je jednoducho, rýchlo a diskrétne dostupná za zlomok ceny Viagry

Čítať viac

Erektilná dysfunkcia

Erektilná dysfunkcia, alebo menej lichotivo povedané impotencia je problém, ktorý trápi nejedného muža. V súčasnosti trpí touto poruchou viac ako 152 miliónov mužov.

Čítať viac