10 TIPOV PRE LEPŠÍ SEX

1. V dnešnej uponáhľanej dobe nám niekedy neostáva čas ani chuť na SEX. Často ani na rýchlovku. Preto je dobré si so svojím partnerom sex vopred naplánovať. Naplánujte si deň a hodinu, kedy budete mať spolu sex. Zapíšte si to do kalendára, aby ste si nič iné na ten deň nenaplánovali. Nie vždy tento čas naozaj bude viesť k sexu. Avšak čas trávený s partnerom môže krásne prispieť k harmónii Vášho vzťahu.

2. Buďte hrdí na svoje telo a milujte sa pri svetle. Ženy sa síce môžu cítiť trošku zraniteľne, ak však prijmú seba a uvedomia si svoje prednosti namiesto negatív, urobia mužom veľkú radosť. Takýto sex prehĺbi dôveru medzi partnermi a môže priniesť mnoho zaujímavých momentov.

3. So svojím partnerom často upadáme do rutiny. Vieme, ktorá pozícia nám prinesie orgazmus, ktorú polohu miluje náš partner a tak opakujeme stále tie isté polohy, čo časom vedie k rutine. Je dobré skúšať nové pozície. Nie všetky si obľúbime a nie všetky nám musia sedieť, avšak môžu nám pomôcť objaviť nové spôsoby ako vzrušiť partnera, môžu nám priniesť novú chuť mať sex.

4. Ženy nepredstierajte orgazmus! Pokiaľ vidíte, že Váš partner je už na vrchole a vy nie, jednoducho mu povedzte, že dnes je to jeho čas. Naučte ho, ukážte mu, ako s jeho pomocou dosiahnete orgazmus aj Vy. Falošným predstieraním orgazmu, dávate partnerovi zlú spätnú väzbu. Partner ostane v presvedčení, že toto je to najlepšie pre Vás.

5. Muži po sexe často zaspia, alebo sa zvalia do postele. Ženy, naopak, majú často ešte chuť sa milovať, maznať sa. Povedzte partnerovi :“hej, aj keď som mala orgazmus, ešte stále môžeš pre mňa niečo spraviť“. Existuje veľa vecí, po ktorých sa ženy cítia veľmi dobre.

6. Nosenie sexi prádielka nesedí každej žene. Avšak staré pyžamo a vyťahané tričko nepôsobia práve sexi. Nenavodia tú správnu atmosféru. Preto je dobré, ak ženy uprednostňujúce pohodlie, nájdu „svoj stred“. Niečo, v čom sa cítia dobre a zároveň to vyzdvihne napríklad krásny zadoček. Pripomenieme ešte, že najviac sexi pôsobí sebavedomá žena.

7. Kľúčom k úžasnému orgazmu je pôsobiť prirodzene. Žiadne neprirodzené vzdychanie, výkriky či oplzlé slová neprispievajú k príjemnej atmosfére. Naučte sa dýchať, možno na minútku zadržte dych a potom jemne, vzrušene vydýchnite. Bude to prirodzené a o chvíľu možno zistíte, že sa partner prispôsobil Vášmu dychu a bude postupovať podľa neho na ceste k spoločnému orgazmu.

8. Masturbácia je dôležitým nástrojom ako spoznať svoje telo. Mnoho žien netuší, čo by sa im v sexe páčilo. Preto sa v sexe prispôsobujú svojmu partnerovi. Pokiaľ si ženy „ukradnú“ čas pre seba a spoznajú svoje telo, naučia sa, čo sa im páči, čo ich vzrušuje a čo by chceli od partnera. Potom pri spoločne strávených chvíľach môžu partnera naučiť niečo o svojom tele, môžu ho viesť, alebo prebrať iniciatívu, môžu urobiť zo sexu nádherný zážitok pre oboch.

9. Spestriť si sexuálny život je možné použitím rôznych sexuálnych pomôcok. Nie všetky miesta sú rukou dostupné a spoločné objavovanie bodu G môže byť takto krásnym zážitkom.

10. Okrem sexuálnych pomôcok je možné podporiť svoj sexuálny život aj doplnkami KAMAGROU, CIALISOM, či TADALISOM pre mužov a pre ženy môžeme spomenúť LOVEGRU. Prehlbujú sexuálne prežitky, precítenie vzrušenia a dosiahnutie orgazmu. Je s nimi možné mať opakovaný sex niekoľko hodín. Podľa vlastných predstáv.

Značky:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *